සෙක්ස් කරනවා ලයිව් පෙන්නල පැය භාගෙන් රු.10000ක් හොයන ලංකාවේ කපල් මෙන්න

Gossip

සිය බිරිඳ හෝ පෙම්වතිය සමඟ සිදුකරන ලිංගික සංසර්ගය ෆේස්බුක්, Watsapp හෝ ස්කයිප් තාක්ෂණයන් හරහා සජිවීව ලෝකයේ අදාළ සේවය බලාපොරොත්තුවෙන් සිටින පුද්ගලයෙකුට පෙන්වා මුදල් ලබාගැනීමේ ජාවාරමක් ක්‍රියාත්මක වෙමින් පවතින බව වාර්තා වී තිබේ.දැනට මෙම සේවාව සැපයීම සඳහා දැනට ශ්‍රී ලංකාවේ සාමාජිකයින් 18 දෙනෙකු (ජෝඩූ) එම තැරැව්කරු සමඟ ලියාපදිංචි වී ඇති බවටද අනාවරණය වී තිබේ.

පැය බාගයක කාලයක් මෙලෙස එක් ලිංගික දර්ශණයක් සජීවීව විකාශය කිරීම සඳහා ඇමරිකානු ඩොලර් 30 – 50 (රුපියල් 4500 – 7500) අතර මුදලක් අය කෙරෙන අතර තැරැව්කරු විසින් කොමිස් මුදලක් ලබාගෙන පාර්ශ්වයන් සම්බන්ධකරනු ලබයි.

<p>එලෙස සම්බන්ධ කිරීමෙන් පසුව තැරැව්කරුගේ සහයෝගයකින් තොරව අදාළ පාර්ශවයන් ද්විත්වය සෘජුව ගණුදෙනු කරන බවත් වෙස්ටර්න් යූනියන් වැනි මාධ්‍යයන් හරහා මුදල් මෙරටට ගෙන්වා ගන්නා බවටද අනාවරණය වී තිබේ.ශ්‍රී ලංකාවේ මෙම සේවය සපයන පුද්ගලයින් ආසන්න වශයෙන් මසකට ලක්ෂයක පමණ ආදායමක් උපයන බවත් සමහරක් රටවල මෙය ඉතා සුලභව සිදුවෙමින් පවතින බවත් වාර්තා වී ඇත.

පහත බැනරය ක්ලික් කර වීඩියෝව බලන්න

No Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Gossip
හොඳ පදමට බීපු මාවනැල්ලේ කෙල්ලෙක්ට කොල්ලෝ 11ක් එකතුවෙලා කරන්න තියන සේරම කරලා

පිටරටනම් කෙල්ලෝ කොල්ලොත් එක්ක එකතුවෙලා හොඳ පදමට බීලා බීලා පිස්සු නැටුවට ලංකාවේ අපේ රටේනම් ඒ දේ සාමාන්‍ය දෙයක් විදියට සලකන්නේ නෑ එහෙම දෙයක් වුනත් වෙන්නේ ගොඩක් කලාතුරකින් අපි මේ කියන්න යන්නේ මාවනැල්ල පැත්තේ වුණ ඒ වගේ සිද්ධියක් ගැනයි කොල්ලොත් එක්ක මියුශිකල් එකක් බලන්න ගිහින් බීපු කෙල්ලෙක්ට අන්තිමට සිහිය නැතිවෙනකම් වද …

Gossip
මහවැව අම්මා 12වියැති දියණියව 19යේ පෙම්වතාට දූෂණය කරන්න දීලා බලන් ඉදලා

බාලවයස්කාර දැරියන් වැඩිපුරම දූෂණය වන රවල් අතරේ ලංකාවත් ඉන්නේ අද සමාජය ගැන මහත් කලකිරීමක් ඇති කරමිනුයි මේ කියන්න යන්නෙත් බාලවයස්කාර දැරියකට වෙච්ච අසාධාරණයක් අපරාධයක් ගැනයි වයස අවුරුදු 12 ක බාල වයස්‌කාර පාසල් සිසුවියක් දැරියගේ මවගේම කැමැත්ත මත ලිංගික අතවර සිදුවූ පුවතක් වාර්තා වෙනවා ඒ මහවැව ප්‍රදේශයෙන් මෙලෙස මවගේම කැමැත්තෙන් පාසල් …

Gossip
මට දරුවෙක් හදාගන්න ආස හිතුනේ අවුරුදු 14 දි15 වගේ, දෙවෙනි ඉනිමේ සුටින් ගිය පලවෙනි දවසෙම රවීන් දැක්කම මම “බුදු අම්මෝ” කියලා ඔළුවේ අත ගහගත්තා.

මට දරුවෙක් හදාගන්න ආස හිතුනේ අවුරුදු 14 දි15 වගේ, දෙවෙනි ඉනිමේ සුටින් ගිය පලවෙනි දවසෙම රවීන් දැක්කම මම “බුදු අම්මෝ” කියලා ඔළුවේ අත ගහගත්තා. හිමාලි සයුරංගි කියන ඔබ “සතුට” හා “දුක” කියන අත්දැකීම් දෙකට මුහුණ දෙන්නේ මොන විදියටද? මට ඕන දෙයක් දරා ගැනීමේ හැකියාව තියෙනවා. ඒ හින්දා සැහැල්ලුවෙන් ජීවත් වෙනවා. …