සැමියා සතුටු නොකරන නිසා සිසුවන් 4දෙනෙක් සමග ගුරුතුමිය ලිංගිකව එකතුවුනු හැටි (ඡායාරූප සහිතයි)

Gossip

නීත්‍යානුකූල ස්වාමි පුරුෂයා තමුන් සමග ලිංගිකව එකතුනොවන නිසා තමාගේ පන්තියේ සිසුන් සිව් දෙනෙකු සමග ලිංගිකව එකතුවූ විශේෂ අධ්‍යාපන ගුරුවරියක් ගරන වාර්ථාවනවා

මැය නමින් Laura Ramos
31ක් වියෙහි පසුවන මැය කිහිපවතාවක්ම සිසුවන් සමග ලිංගිකව හැසිරී ඇති බවයි වාර්ථාවන්නේ

අදාල සිසුවන්ගේ ලබාගත් කටඋත්තර වලින් හෙලි වූයේ එක් සිසුවෙක් සමග Fairfield නැමැති හෝටලයකට ගොස් සිසුවා සමග ආහාරගෙන පසුව ගුරුතුමියගේ කාරයට ඇවිත් කාරය තුල සංසර්ගයේ යෙදුන බවයි

තවත් සිසුවෙක් පැවසුමේ ගුරුතුමයි තමාව Shelton නැමැති හෝටලයකට රැගෙන ගිය බවත් හෝටලයේ ගරාජයේ තමා තමග ලිගංකව එකතුවුනු බවත්ය.පසුව ඇය සිසුවාගේ දුරකථනයට ඇය කාලෙකින් විනෝද වුනු දවස එදයි යනුවෙන් කෙටි පණිවුඩයක්ද එවා තිබෙනවා

කෙසේවෙතත් අදාල සැකකරියගෙන් ප්‍රශ්ණ කිරීමේදී අනාවරණය වුනේ ඇගේ ස්වාමියා සහ ඇය අතර දින ගණනාවක් සිට ලිංගිකව හෝ කිසිදු අයුරකින් සබදතාවක් නොපැවැත්වෙන බවයි

අවසානයේදී ඇයට විරුද්ධව නඩු ගොනුකෙරුනා
ඡායාරූප පහළින්

No Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Gossip
හොඳ පදමට බීපු මාවනැල්ලේ කෙල්ලෙක්ට කොල්ලෝ 11ක් එකතුවෙලා කරන්න තියන සේරම කරලා

පිටරටනම් කෙල්ලෝ කොල්ලොත් එක්ක එකතුවෙලා හොඳ පදමට බීලා බීලා පිස්සු නැටුවට ලංකාවේ අපේ රටේනම් ඒ දේ සාමාන්‍ය දෙයක් විදියට සලකන්නේ නෑ එහෙම දෙයක් වුනත් වෙන්නේ ගොඩක් කලාතුරකින් අපි මේ කියන්න යන්නේ මාවනැල්ල පැත්තේ වුණ ඒ වගේ සිද්ධියක් ගැනයි කොල්ලොත් එක්ක මියුශිකල් එකක් බලන්න ගිහින් බීපු කෙල්ලෙක්ට අන්තිමට සිහිය නැතිවෙනකම් වද …

Gossip
මහවැව අම්මා 12වියැති දියණියව 19යේ පෙම්වතාට දූෂණය කරන්න දීලා බලන් ඉදලා

බාලවයස්කාර දැරියන් වැඩිපුරම දූෂණය වන රවල් අතරේ ලංකාවත් ඉන්නේ අද සමාජය ගැන මහත් කලකිරීමක් ඇති කරමිනුයි මේ කියන්න යන්නෙත් බාලවයස්කාර දැරියකට වෙච්ච අසාධාරණයක් අපරාධයක් ගැනයි වයස අවුරුදු 12 ක බාල වයස්‌කාර පාසල් සිසුවියක් දැරියගේ මවගේම කැමැත්ත මත ලිංගික අතවර සිදුවූ පුවතක් වාර්තා වෙනවා ඒ මහවැව ප්‍රදේශයෙන් මෙලෙස මවගේම කැමැත්තෙන් පාසල් …

Gossip
මට දරුවෙක් හදාගන්න ආස හිතුනේ අවුරුදු 14 දි15 වගේ, දෙවෙනි ඉනිමේ සුටින් ගිය පලවෙනි දවසෙම රවීන් දැක්කම මම “බුදු අම්මෝ” කියලා ඔළුවේ අත ගහගත්තා.

මට දරුවෙක් හදාගන්න ආස හිතුනේ අවුරුදු 14 දි15 වගේ, දෙවෙනි ඉනිමේ සුටින් ගිය පලවෙනි දවසෙම රවීන් දැක්කම මම “බුදු අම්මෝ” කියලා ඔළුවේ අත ගහගත්තා. හිමාලි සයුරංගි කියන ඔබ “සතුට” හා “දුක” කියන අත්දැකීම් දෙකට මුහුණ දෙන්නේ මොන විදියටද? මට ඕන දෙයක් දරා ගැනීමේ හැකියාව තියෙනවා. ඒ හින්දා සැහැල්ලුවෙන් ජීවත් වෙනවා. …