ඇස් දෙකම පේන්නේ නැති පුංචි පැටියෙක් ඇවිත් සිරස ජුනියර් සුපර් ස්ටාර් තරඟය කණපිට පෙරලපු හැටි මෙන්න

Gossip

සින්දු කියන්න අපි හැමෝටම පුළුවන් එත් සිරස ජුනියර් සුපර් ස්ටාර් තරඟයට සුපිරි පොඩ්ඩෙක් ආව අපි මේ තරම් මේ පොඩ්ඩට සුපිරි කියන්නේ ඇයි කියලා ඔබ හිතනවා ඇති. එහෙම කියන්න හේතුව තමයි මේ පොඩ්ඩාගේ ඇස් දෙකම පෙන්නේ නැහැ.

ඔහු අනිත් දරුවන් එක්ක බලද්දී කිසිම වෙනසක් නැතුව වේදිකාවට ඇවිත් මිල්ටන් මල්ලවාරච්චි මහතාගේ “විදී කොනේ” විනිශ්චය මණ්ඩලය පුදුම කරමින් ගායනා කාලා මේ එම විදියෝවෙන් කොටසක් ඔයාලත් බලන්නකෝ පුදුම හිතෙයි

 

මුලින් ඒ හඬ අහන්න..පස්සේ බලන්න.

Publié par Sirasa Junior Super Star sur lundi 9 octobre 2017

No Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Gossip
හොඳ පදමට බීපු මාවනැල්ලේ කෙල්ලෙක්ට කොල්ලෝ 11ක් එකතුවෙලා කරන්න තියන සේරම කරලා

පිටරටනම් කෙල්ලෝ කොල්ලොත් එක්ක එකතුවෙලා හොඳ පදමට බීලා බීලා පිස්සු නැටුවට ලංකාවේ අපේ රටේනම් ඒ දේ සාමාන්‍ය දෙයක් විදියට සලකන්නේ නෑ එහෙම දෙයක් වුනත් වෙන්නේ ගොඩක් කලාතුරකින් අපි මේ කියන්න යන්නේ මාවනැල්ල පැත්තේ වුණ ඒ වගේ සිද්ධියක් ගැනයි කොල්ලොත් එක්ක මියුශිකල් එකක් බලන්න ගිහින් බීපු කෙල්ලෙක්ට අන්තිමට සිහිය නැතිවෙනකම් වද …

Gossip
මහවැව අම්මා 12වියැති දියණියව 19යේ පෙම්වතාට දූෂණය කරන්න දීලා බලන් ඉදලා

බාලවයස්කාර දැරියන් වැඩිපුරම දූෂණය වන රවල් අතරේ ලංකාවත් ඉන්නේ අද සමාජය ගැන මහත් කලකිරීමක් ඇති කරමිනුයි මේ කියන්න යන්නෙත් බාලවයස්කාර දැරියකට වෙච්ච අසාධාරණයක් අපරාධයක් ගැනයි වයස අවුරුදු 12 ක බාල වයස්‌කාර පාසල් සිසුවියක් දැරියගේ මවගේම කැමැත්ත මත ලිංගික අතවර සිදුවූ පුවතක් වාර්තා වෙනවා ඒ මහවැව ප්‍රදේශයෙන් මෙලෙස මවගේම කැමැත්තෙන් පාසල් …

Gossip
මට දරුවෙක් හදාගන්න ආස හිතුනේ අවුරුදු 14 දි15 වගේ, දෙවෙනි ඉනිමේ සුටින් ගිය පලවෙනි දවසෙම රවීන් දැක්කම මම “බුදු අම්මෝ” කියලා ඔළුවේ අත ගහගත්තා.

මට දරුවෙක් හදාගන්න ආස හිතුනේ අවුරුදු 14 දි15 වගේ, දෙවෙනි ඉනිමේ සුටින් ගිය පලවෙනි දවසෙම රවීන් දැක්කම මම “බුදු අම්මෝ” කියලා ඔළුවේ අත ගහගත්තා. හිමාලි සයුරංගි කියන ඔබ “සතුට” හා “දුක” කියන අත්දැකීම් දෙකට මුහුණ දෙන්නේ මොන විදියටද? මට ඕන දෙයක් දරා ගැනීමේ හැකියාව තියෙනවා. ඒ හින්දා සැහැල්ලුවෙන් ජීවත් වෙනවා. …