ඇස් දෙකම පෙන්නේ නැති පුංචි පුතෙක් මිල්ටන් මහතාගේ සින්දුවක් සුපිරියටම කිව්ව හැටි

Gossip

සෑම ඉරිදාම සිරස නාලිකාවේ Junior Super Sta වසටහන විකාශය වන බවනම්ඊ මේ වෙනකොට ලංකාවේ බොහෝ දෙනෙක්යේ දන්නවනේ පුරුදු විදියට රාත්‍රී 9ට සිරස නාලිකාවේ විකාශය වූ Junior Super Star වෙත් පැමිණි පුංචි තරුවක් දිහා හැමෝගෙම අවධානය යොමුවුණා. ඒ ඔහු දෘෂ්‍යාබාධිත වීම නිසා. නමුත් මේ ගීත ගායනය ඔබ අසාගෙන සිටියොත් ඔබට ඔහුගේ කිසිම වෙනසක් තේරෙන එකක් නැහැ

මොකද ඒ තරම් ඔහු දක්ෂයෙක් හැමෝම මවිත කරමින් ඔහු ඒ වේදිකාවේ කල ගායනය පහත විදියෝවෙන් ඔබට නැරඹිය හැකියි

 

 

වීදී කොනේ මාවත අද්දර හඩනා කිරි දරුවෝ…ඉවර වෙනකන්ම බලන්න ඇසට කදුලක් ආවොත් උබත් හොද හදවතක් තියෙන මනුස්සයෙක්…. 😍❤️තව කෙනෙක්ට බලන්න ශෙයා කරන්න…#_Like ✔️#_Comment ✔️#_Share ✔️https://www.facebook.com/Samajefun/

Publié par සමාජේ – Samaje sur dimanche 15 octobre 2017

No Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Gossip
හොඳ පදමට බීපු මාවනැල්ලේ කෙල්ලෙක්ට කොල්ලෝ 11ක් එකතුවෙලා කරන්න තියන සේරම කරලා

පිටරටනම් කෙල්ලෝ කොල්ලොත් එක්ක එකතුවෙලා හොඳ පදමට බීලා බීලා පිස්සු නැටුවට ලංකාවේ අපේ රටේනම් ඒ දේ සාමාන්‍ය දෙයක් විදියට සලකන්නේ නෑ එහෙම දෙයක් වුනත් වෙන්නේ ගොඩක් කලාතුරකින් අපි මේ කියන්න යන්නේ මාවනැල්ල පැත්තේ වුණ ඒ වගේ සිද්ධියක් ගැනයි කොල්ලොත් එක්ක මියුශිකල් එකක් බලන්න ගිහින් බීපු කෙල්ලෙක්ට අන්තිමට සිහිය නැතිවෙනකම් වද …

Gossip
මහවැව අම්මා 12වියැති දියණියව 19යේ පෙම්වතාට දූෂණය කරන්න දීලා බලන් ඉදලා

බාලවයස්කාර දැරියන් වැඩිපුරම දූෂණය වන රවල් අතරේ ලංකාවත් ඉන්නේ අද සමාජය ගැන මහත් කලකිරීමක් ඇති කරමිනුයි මේ කියන්න යන්නෙත් බාලවයස්කාර දැරියකට වෙච්ච අසාධාරණයක් අපරාධයක් ගැනයි වයස අවුරුදු 12 ක බාල වයස්‌කාර පාසල් සිසුවියක් දැරියගේ මවගේම කැමැත්ත මත ලිංගික අතවර සිදුවූ පුවතක් වාර්තා වෙනවා ඒ මහවැව ප්‍රදේශයෙන් මෙලෙස මවගේම කැමැත්තෙන් පාසල් …

Gossip
මට දරුවෙක් හදාගන්න ආස හිතුනේ අවුරුදු 14 දි15 වගේ, දෙවෙනි ඉනිමේ සුටින් ගිය පලවෙනි දවසෙම රවීන් දැක්කම මම “බුදු අම්මෝ” කියලා ඔළුවේ අත ගහගත්තා.

මට දරුවෙක් හදාගන්න ආස හිතුනේ අවුරුදු 14 දි15 වගේ, දෙවෙනි ඉනිමේ සුටින් ගිය පලවෙනි දවසෙම රවීන් දැක්කම මම “බුදු අම්මෝ” කියලා ඔළුවේ අත ගහගත්තා. හිමාලි සයුරංගි කියන ඔබ “සතුට” හා “දුක” කියන අත්දැකීම් දෙකට මුහුණ දෙන්නේ මොන විදියටද? මට ඕන දෙයක් දරා ගැනීමේ හැකියාව තියෙනවා. ඒ හින්දා සැහැල්ලුවෙන් ජීවත් වෙනවා. …